N-Destek     I     Servis     I     Garanti     I     Yol Yardımı     I     Yedek Parça  
      HİZMETLERİMİZ / GARANTİ
Nissan Yeni Araç Garantisi

Nissan yeni araç garantisi, aracın müşteriye teslim edildiği tarihten itibaren başlar.

Nissan araçları binek otomobillerde 2 yıl / 60.000 km, ticari araçlarda 2 yıl / 100.000 km garanti kapsamında olup ayrıca 3 yıl / 100.000 km (60.000 mil) süresince (hangisi önce gelirse) Nissan Kalite Güvencesi kapsamındadır.
Araçların garanti süresi içinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değişen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep edilmeksizin Nissan Yetkili Servislerinde onarımı yapılacaktır.

Boya ve Gövde "Paslanma sonucu delinme" Garantisi

Nissan araçlarının boya ve gövde "paslanma sonucu delinme" garantisi binek otomobillerde 2 yıl / 60.000 km, ticari araçlarda 2 yıl / 100.000 km garanti kapsamında olup ayrıca Nissan Kalite Güvencesi ile kilometre sınırı olmaksızın 3 yıl boya ve 6 yıl paslanma sonucu delinmeye karşı gövde ( karoser ) garantisine sahiptir. Almera, Maxima (sadece A33 modeller ) ve X-Trail araçlarımızın gövde garanti süresi Nissan Kalite Güvencesi ile 12 yıldır.

Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar Garantisi

Nissan Yetkili Servisleri'nde değiştirilen orijinal parça ve aksesuarlar 2 yıl ya da 60.000 km (binek) / 100,000 km "ticari araçlar" (hangisi önce gelirse) garanti kapsamındadır. Bu garantiden faydalanabilmek için ilgili faturanızla birlikte bir önceki onarımı yapan Yetkili Servis'e başvurmanız gereklidir.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Hususlar

Garanti kapsamı bazı sınırlamalara tabidir. Kaza, hatalı kullanım, hava ve yol şartları gibi dış etkenler, orijinal Nissan parçası kullanılmaması, periyodik bakımların ihmali ya da araç üzerinde tadilat sonucu ortaya çıkan arıza, hasar ve gövde korozyonu bunların arasında sayılabilir. Daha detaylı bilgi için lütfen aracınıza ait garanti el kitabına bakınız.

Garanti talepleriniz için garanti el kitaplarınızı lütfen yanınızda bulundurunuz. Garanti süreniz içinde kaybolan garanti el kitaplarınız için lütfen yetkili satıcınıza başvurunuz.


 
      Ana Sayfa