N-Destek     I     Servis     I     Garanti     I     Yol Yardımı     I     Yedek Parça  
      HİZMETLERİMİZ / SERVİS
Nissan Yetkili Servislerinin Avantajları

Her Nissan Yetkili Servisi'nde toplam müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız:
Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız.

Tüm Nissan Yetkili Servisleri için önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir.

Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz hizmetlerin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

" Aracınızın periyodik bakımlarını Nissan Yetkili Servislerinde yaptırmanız için birçok sebebiniz var"


1. Yeni Araç Garantisi / Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın periyodik bakımları Nissan Yetkili Servisleri tarafından yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Nissan Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda Nissan Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

2. Orijinal Nissan Yedek Parçaları

Nissan Yetkili Servislerinde sadece orijinal Nissan yedek parçaları kullanılır. Orijinal Nissan Yedek Parçaları diğer orijinal olmayan yedek parçalara kıyasla tasarımı, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

3. Eğitilmiş Personel

Nissan Yetkili Servislerinde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

4. Gelişmiş Servis Donanımı

Her Nissan Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğini sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT II (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece Nissan Yetkili Servislerinde mevcuttur. CONSULT II sayesinde araç sistemleri test edilir. Arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

5. Güncel Teknik Bilgi

Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla tüm Nissan Yetkili Servislerine iletilmektedir. Bu sebeple, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin, aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

 
      Ana Sayfa